Klient ma prawo do zrezygnowania z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zakupionego towaru. Po tym terminie nie istnieje możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.

Ze zwrotem towaru związane są pewne zasady: 

  1. Klient może zrezygnować z zakupu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty jego otrzymania poprzez złożenie na piśmie oświadczenia o odstąpieniu. Zwrot towaru winien nastąpić w następującym stanie: towar winien zawierać wszystkie elementy(jeżeli chodzi o zestawy) i być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach  zwykłego zarządu, razem z oryginalnym i niezniszczonym opakowaniem oraz dowodem sprzedaży . Towar należy zwrócić na adres: Travelight Sp. z o.o. , ul. Jeleniogórska 26, 60-179 Poznań
  2. Do przesyłki należy dołączyć dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego , na które mają być odesłane pieniądze.
  3. W przypadku zwrotu towaru oferowanego w katalogu jako komplet, należy zwrócić całość. Zwrotowi podlega pełen zestaw.
  4. Nie przyjmujemy zwrotów za zaliczeniem pocztowym. W terminie 14 dni od odebrania przesyłki przekażemy Państwu pieniądze na wskazane konto bankowe.
  5. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony, należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar odesłać na adres: Travelight Sp. z o.o., ul. Jeleniogórska 26, 60-179 Poznań. W przypadku szkody nie dającej się z zewnątrz zauważyć, a powstałej podczas transportu, klient jest zobowiązany w terminie 7 dni od przyjęcia, zażądać pisemnie od kuriera (przewoźnika) ustalenia stanu przesyłki w formie protokołu oraz zabezpieczyć przed dalszymi uszkodzeniami w opakowaniu, w którym została przysłana.